Registrácia na začiatočnícky kurz On Ramp

Ak zašleš prihlasovací formulár na ON RAMP kurz, budeš automatický zaradený na čakaciu listinu. Hneď ako bude známy termín kurzu, budeme ťa informovať emailom.

ON RAMP kurz

ON RAMP kurz v RRCFT CrossFit Bratislava je jediný kurz svojho druhu v širokom okolí.

Bez absolvovania tohto kurzu sa bohužiaľ nemôžeš zúčastniť ani jedného z našich skupinových tréningov.

Ide o unikátny 3 týždňový program pre začiatočníkov, počas ktorého sa naučíte základné dôležité cviky a ich správnu techniku, porozumiete CrossFit terminológií. Kurz sa skladá zo 6 tréningov , ktoré prebiehajú ako klasické CrossFit tréningy, s tým rozdielom, že sa viac orientujú na správne vykonanie techniky základných cvikov (s vlastnou váhou, s kettlebellmi, s olympijskými činkami, medicinbalmi atď.). V cene kurzu máš ďalšie 4tréningy na skupinovky po absolvovaní kurzu. V jednom kurze býva zväčša 12 - 15 ľudí, ktorým sa tréner venuje neprestajne približne 1 – 1,5 hodiny. Po šiestich tréningoch má cvičenec zvládnuté všetky potrebné základy a môže pokojne začať navštevovať klasické skupinové tréningy.

 

Cena kurzu je €69 a zahŕňa 3-ťýždňový kurz, 4vstupy na tréning, naše RRCFT tričko a certifikát o absolvovaní kurzu. Po úspešnom ukončení kurzu absolvent získava viacero výhod, vrátane mesačného voľného vstupu do OPEN GYMU - v čase kedy sa v gyme nekonajú skupinové tréningy, si môže prísť zacvičiť sám.
Ďalším benefitom je zvýhodnená cena 60 eur za prvú 10 vstupovú permanentku (bežná cena je 70 eur). Permanentka zahŕňa vstupy na všetky skupinové tréningy CrossFitu aj vstupy na špecializované tréningy (vzpieranie, gymnastika).

Dostupné kurzy

Termín 1 14.05.2018 - RRCFT Petržalka pondelok 19:15 a streda19:15

Gym

Prihlásenie