ALL IN na Wakelake
30.08.2017

ALL IN na Wakelake

Vážení športoví priatelia, máme za sebou ďalší ročník pomaly legendárnej akcie, ktorú organizuje náš CrossFit Bratislava na Slovenskom „Silicon Valley“ Wakelake, pod záštitou ministerstva zábavy, ktorému šéfuje inžinier Doležal. Zo Spojených štátov najlepších amerických prišiel aj patriot Erik, ktorý si počas krátkeho výletu odslúžil v Navy SEALs a u Mariňákov, dostal vlajku a vlastného prekladateľa, lebo zabudol po slovensky.

Počasie nám vyšlo na výbornú, bolo letných 33°C alebo ako hovorí Boris - Sibír. Ako už napovedá názov tejto akcie víťaz berie všetko, ale nebudem predbiehať.

Na to, aby sa súťažiaci dostali do finále, museli sa prebojovať cez dva workouty. Prvý mal názov drowning Jackie a vyzeral nasledovne:

Časový limit: 10 minút

200 m plávanie

50 Thrusterov

30 zhybov

 

V tomto prvom workoute veľmi prekvapilo niektorých našich borcov plávanie. Vyššie menovaný Boris mal kožušinový neoprén, pretože voda nemala 30 stupňov ako v Tunisku na dovolenke. Nástup do vody mali borci veľkolepý v polovici niektorí zmenili štýl zo špliechajúceho kraula na aristokratické prsíčka a chvíľkami to vyzeralo ako na ozdravnom pobyte v Bešeňovej. Workout v časovom limite nedokončili iba dvaja muži a dve ženy.

Niekoľko minút po tom nasledoval druhý workout s príznačným názvom Barbell hell, ktorý vyzeral nasledovne:

 

EMOM(začína sa každú minútu) 15 minút:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15

komplex:

Hang clean

Shoulder to overhead

Front squat

muži 60kg činka, ženy 35kg

 

Keďže po prvom workoute boli naši borci zapečení ako brokolica so syrom, niektorým nevyšiel tento workout podľa predstáv. S veľkým prehľadom ho však vyhral Kubo Dunaj, ktorý sa ako jediný dostal do desiatkového kola. Ten pokračoval vo výborných výkonoch aj vo finále a stal sa celkovým víťazom, zhrabol peniaze a išiel hneď do Viedne do Golden Time-u. Víťazi získali okrem peňazí parádne ceny od Rebook, FitElite, Lifelike a poukaz na masáž s Happy Endom v Profy.

 

Víťazi súťaže ALL IN:

ŽENY:

1. Berenika Bajanová

2. Monika Bajanová

3. Majka Olšovská

 

MUŽI:

1. Kubo Dunaj

2. Marek Bodík

3. Peter Vrba

 

Akcia bola veľmi vydarená, nikto sa neutopil, aj keď niektorí mali na mále. Erik ešte stále hovorí iba po anglicky, Boris sa klepe od zimy v norkovom kožuchu s vyšitým menom a Ondro ešte stále zapíja syna.

Na záver so všetkou vážnosťou by som sa chcel poďakovať účastníkom z Barbell Gymu v Topolčanoch, ktorí si parádnymi tričkami uctili pamiatku Mareka Barányi(yiyiyiyiyiyi)ho. Ďakujem aj jeho rodičom, ktorí povzbudzovali všetkých atlétov.

 

Permanentky

Mesačná

90€/ mesiac

 • Neobmedzená na počet tréningov v mesiaci
 • Vstup na všetky tréningy
 •  
Zobraziť cenník

ON RAMP kurz

69€

 • 6 začiatočníckych tréningov CrossFitu
 • 4 vstupy na skupinový tréning
 • Tričko RRCFT
 • ON RAMP certifikát o absolvovaní
 • Zľava 10 € na prvú 10 vstupovú permanentku
 • Vstup na mesiac do OPEN gymu zdarma
Zobraziť cenník

10 Vstupov

70€

 • Časovo neobmedzená
 • Vstup na všetky tréningy
 •  
Zobraziť cenník

Gym

Prihlásenie