RRCFT for Hope: Pes v núdzi potrebuje našu pomoc
11.12.2017

RRCFT for Hope: Pes v núdzi potrebuje našu pomoc

Rok sa s rokom stretáva a my opäť plánujeme vianočný večierok v priestoroch nášho chrámu spotených tiel a vyzlečených tričiek. Tento každoročný žúr nieje iba o koláčoch, varenom víne a pokusoch o tanec s drinkom v ruke na plyoboxe. Je aj o našej charitatívnej kampani RRCFT for Hope, v rámci ktorej tento rok budeme opäť zbierať peniažky pre občianske združenie Pes v núdzi. Práve toto ózetko už desiatym rokom zachraňuje psy z ulice, z katastrofálnych podmienok, od podnikateľov – množiteľov, či priamo z veterinárneho stola, kde zviera čaká na eutanáziu lebo „my ho už nechceme“.

Vedeli ste o tom, že minulý rok čakalo v slovenských útulkoch na adopciu viac ako tri tisíc psov? Mnohé z nich tam skončia práve koncom starého alebo začiatkom nového roka, kedy sa ľudia zbavujú nechcených živých vianočných darčekov. 

Každý má právo na život, či chodí po dvoch alebo po štyroch nohách.  Ročne usmrtia v útulkoch či na klinikách lekári, chtiac či nechtiac, približne 30-tisíc psov, ktoré sú nechcené, vyhodené, narodili sa „omylom“ alebo len zabehli do susednej dediny za psími kamošmi, hoci domov majú. Ocitli sa v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Starí musia ustúpiť mladým, chorí zase zdravím. To nie je zákon prírody, ale človeka. Nám ľuďom by sa asi nepáčilo, keby s nami zaobchádzali rovnako.

Aj tento rok teda prinášame niekoľko spôsobov, ako prispieť do zbierky. Už od utorka 12.12.2017 si môžete u nás v gyme zakúpiť tombolové lístky do tomboly, v ktorej môžete vyhrať super ceny od našich úžasných partnerov, trénerov, alebo jednoducho dobrých ľudí, ktorý prispeli vecnými cenami, alebo poukážkami (zoznam nižšie). Tombola sa bude konať na našom avízovanom večierku v piatok 15.12.2017 u nás v gyme. V tento večer zároveň zahájime predaj krásnych mikín z limitovanej edície (nadštanardná kvalita – veď ich vyberal sám Dominik Hopjak!!)  a krásnych čiapok, ktoré mali pred dvoma rokmi parádne ohlasy. A ak budete chcieť prispieť len tak, eurkom či dvoma, máme pre vás drobný darček s motívom RRCFT a Pes v núdzi na pamiatku.

Či už teda prispejete dobrovoľne, kúpite si tombolový lístok alebo jeden z kúskov z našej limitovanej edície textilu, podporíte psíkov v núdzi. Lebo aj oni si zaslúžia  šancu na život.

Tak ako minulý rok, aj náš trénerský tím si pripraví neodolateľné ceny (TBA – to be announced),  či už to budú individuálne tréningy, romantické večere, či spoločný wellnes. Nechajte sa prekvapiť.

Ceny do vianočnej tomboly 2017: RRCFT for Hope

1.2-mesačná permanentka – CrossFit Bratislava

2.mesačná permanentka – CrossFit Bratislava

3.Diagnostika fyzioterapeutom – Profy fyzioterapia

4.Diagnostika fyzioterapeutom – Profy fyzioterapia

5.Diagnostika fyzioterapeutom – Profy fyzioterapia

6.Športová taška – Reebok

7.Pánske tričko CrossFit – Reebok

8.Darčeková taška – Premium brands (Nocco, Vitamin Well, Bombus, Barbells)

9.Darčeková taška – Premium brands (Nocco, Vitamin Well, Bombus, Barbells)

10.Darčeková taška – Premium brands (Nocco, Vitamin Well, Bombus, Barbells)

11.2x burger combo a 2x nápoj – Coney hotdog

12.2x burger combo a 2x nápoj – Coney hotdog

13.Orieškové maslo – Lifelike

14.Tuby s arašidovým maslom – Lifelike

15.Darčeková taška – Lexus

16.Švihadlo – Fit Elite

17.Pár kolenných bandáži – Fit elite

18.Balíček výberových čajov a káv – Daily Coffee

19.Balíček výberových čajov a káv – Daily Coffee

20.Balíček výberových čajov a káv – Daily Coffee

21.Bestbody – TBA

22.Wakelake - TBA

23.Nordsee – TBA

24.Nordsee – TBA

25.Domuško - TBA

26.Jindruško - TBA

27.Eričko - TBA

28.Raduško - TBA

29.Danuško – TBA


Tešíme sa na Vás! Labku na to!
RRCFT team

P.S.: Minulý týždeň sme odovzdali 2000,- EUR pre rehabilitačné stredisko DSS Rosa z minuloročnej zbierky. V zbierke pre túto verejnú inštitúciu pokračujeme pretože vidíme, že peniažky sú tu naozaj potrebné. V prípade, že máte záujem prispieť finančne, alebo vecne - neváhajte nás kontaktovať a poradíme, pomôžeme, odovzdáme. 

Permanentky

Mesačná

90€/ mesiac

 • Neobmedzená na počet tréningov v mesiaci
 • Vstup na všetky tréningy
 •  
Zobraziť cenník

ON RAMP kurz

69€

 • 6 začiatočníckych tréningov CrossFitu
 • 4 vstupy na skupinový tréning
 • Tričko RRCFT
 • ON RAMP certifikát o absolvovaní
 • Zľava 10 € na prvú 10 vstupovú permanentku
 • Vstup na mesiac do OPEN gymu zdarma
Zobraziť cenník

10 Vstupov

70€

 • Časovo neobmedzená
 • Vstup na všetky tréningy
 •  
Zobraziť cenník

Gym

Prihlásenie